“Ose lexo, ose zhvishu”/ Pasi publikoi FOTO me rroba plazhi, fansat SULMOJNË moderatoren shqiptare – AlpeGossip
“Ose lexo, ose zhvishu”/ Pasi publikoi FOTO me rroba plazhi, fansat SULMOJNË moderatoren shqiptare

“Ose lexo, ose zhvishu”/ Pasi publikoi FOTO me rroba plazhi, fansat SULMOJNË moderatoren shqiptare

Anjeza Maja është një ndër moderatoret e njohura shqiptare e cila është komentuar gjithmonë për bukurinë e saj, e për më tepër atë natyrale.

Ajo prej kohësh drejton një emision në Top Channel, ndërkohë që gjithmonë ka deklaruar se është single.

Ama këtë herë Anjeza ka surprizuar.

Ajo është shfaqur me bikini dhe teksa në duar mban një libër, gjë që nuk është pritur mirë nga lexuesit.

“Ose zhvishu, ose lexo”-i ka shkruar njëri prej tyre, por Anjeza ka zgjedhur ta injorojë.