NUK DI TË NDALET/ Aurela Hoxha “ndez” rrjetin me foton e fundit – AlpeGossip
NUK DI TË NDALET/ Aurela Hoxha “ndez” rrjetin me foton e fundit

NUK DI TË NDALET/ Aurela Hoxha “ndez” rrjetin me foton e fundit

Modelja e njohur Aurela Hoxha në postimet që bën në rrjete sociale, nuk i kursen foto joshëse.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur në një fustan të zi, të shkurtër.

Aurela dukej joshëse, duke vënë në pah këmbët seksi e gjithashtu nuk munguan komentet dhe pëlqimet nga ana e ndjekësve. 

View this post on Instagram

🥂

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on