GJITHÇKA GATI PËR MBRËMJEN E SOTME/ Skena ku do këndojë Maluma tashmë ka përfunduar (PAMJET) – AlpeGossip
GJITHÇKA GATI PËR MBRËMJEN E SOTME/ Skena ku do këndojë Maluma tashmë ka përfunduar (PAMJET)

GJITHÇKA GATI PËR MBRËMJEN E SOTME/ Skena ku do këndojë Maluma tashmë ka përfunduar (PAMJET)

Ka përfunduar skena për koncertin madhështor që këngëtari me famë ndërkombëtre Maluma do mbajë mbrëmjen e sotme në  Sheshin Nënë Tereza në Tiranë.

Koncerti i mbrëmjes së sotme pritet të ketë një numër të madh njerëzish pasi Maluma është një këngëtar shumë i preferuar dhe historike në të njëjtën kohë që një artist ndërkombëtar ka zgjedhur në “Euro Tourin” e tij edhe Shqipërinë.

Hapja e koncertit do të bëhet nga këngëtarë të njohur shqiptarë, konkretisht nga Ronela Hajati dhe Elgit Doda.

Alpegossip.al ju sjell pamjet e para nga skena ku Maluma do mbajë koncertin e shumëpritur.