“AJO K*ÇKA…”/ Chris Brown shpërthen i revoltuar nga burgu, pas akuzave për përdhunim (FOTO) – AlpeGossip
“AJO K*ÇKA…”/ Chris Brown shpërthen i revoltuar nga burgu, pas akuzave për përdhunim (FOTO)

“AJO K*ÇKA…”/ Chris Brown shpërthen i revoltuar nga burgu, pas akuzave për përdhunim (FOTO)

Ditën e sotme u publikua lajmi se këngëtari i njohur në mbarë botën Chris Brown është akuzuar për përdhunim.

Ka qenë një vajzë 24-vjeçare ajo e cila ka kallëzuar këngëtarin në polici, pasi sipas saj ai e ka përdhunuar mbrëmjen e 15 janarit në një hotel në Paris.

Mbrëmjen e kaluar, Brown ka përfunduar në pranga dhe thuhet se është në paraburgim.

Shumë fansa kanë qenë me dorën në zemër për të ditur si është gjithë e vërteta!

Dhe më në fund vetë Chris Brown ka reaguar, duke qetësuar në këtë mënyrë të gjithë adhuruesit e tij.

Së fundmi Chris ka postuar një foto në Instagram ku shkruan:

“Kjo ku**ë gënjen!”

Mjaft i revoltuar, foton e shoqëron me përshkrimin: “Dua të qartësoj! Kjo është e gjitha një gënjeshtër e tepruar! Kurrë! Për vajzën dhe familjen time kjo është shumë fyese dhe kundra karakterit dhe moralit tim!”