NGA PASTRUESE TEK KASIERE/ Zbuloni profesionet që kanë pasur VIP-at para se të bëheshin të njohur – AlpeGossip
NGA PASTRUESE TEK KASIERE/ Zbuloni profesionet që kanë pasur VIP-at para se të bëheshin të njohur

NGA PASTRUESE TEK KASIERE/ Zbuloni profesionet që kanë pasur VIP-at para se të bëheshin të njohur

Disa nga personazhet hollivudianë patën fatin ta nisnin karrierën e tyre shumë herët, që fëmijë, ndaj nuk i është dashur asnjëherë të punojnë më parë.

Megjithatë ka dhe nga ata VIP-a të cilët para se të nisnin rrugën e tyre të artit, kanë punuar në vende nga më të thjeshtat dhe të zakonshmet.

Më poshtë ju sjellim një listë të profesioneve të tyre më të mëparshme sipas ‘UsWeekly’:

Ariana Grande ka marrë pjesë fillimisht në një ‘musical’, duke udhëhequr një koncert.

Leonardo DiCaprio u shfaq për herë të parë në televizion në vitet ‘80 kur ishte adoleshent, duke realizuar disa reklama.

Cardi B ka punuar si kasiere në një supermarket, në të njëjtën kohë që shkonte dhe në shkollë të mesme. Disa kohë më vonë reperja e pa të pamundur t’i ndiqte të dyja paralelisht.

Taylor Swift ndonëse është dukur shumë delikate gjithmonë në daljet e saj publike, dukur ka punuar si ndihmëse e babait të saj në fermën e tyre, ku prodhoheshin pemë Krishtlindjesh.

Meghan Markle përdori aftësitë e saj për të shkruar bukur, për të prodhuar tekste të ndryshëm si kaligrafiste.

Jennifer Aniston, aktorja e njohur ka pranuar se për herë të parë ajo ka pastruar tualetet.

Kourtney Kardashian është një nga miliarderet më të njohura, por më parë ajo ka punuar si asistente në një produksion filmi.