PAS MARTESËS/ Justin dhe Hailey Bieber prezantojnë “djalin” e tyre të vogël (FOTO) – AlpeGossip
PAS MARTESËS/ Justin dhe Hailey Bieber prezantojnë “djalin” e tyre të vogël (FOTO)

PAS MARTESËS/ Justin dhe Hailey Bieber prezantojnë “djalin” e tyre të vogël (FOTO)

Kur të gjithë presin që çifti më i ri i martuar Justin dhe Hailey Bieber të bëhen me fëmijë, ata na surprizojnë me një qenush të bukur.

Mbrëmjen e të shtunës Justin  prezanton Oscar (emri i qenit) me ndjekësit në rrjetet sociale.

“Njihuni me djalin tonë qenush. Emri i tij është Oscar” -shkruante Justin Bieber.

Ndërsa Hailey e cilësonte në “Instastory”, si dhuratën e Krishlindjeve.

Familja e tyre e vogël po kompletohet dita ditës, mjafton një bebe për të qënë e plotë.

View this post on Instagram

Meet our dogson his name is #Oscar

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on