JO VETËM PËR GJUMË/ 12 kanatieret trend që do i vishni në party dhe festa (FOTO) – AlpeGossip
JO VETËM PËR GJUMË/ 12 kanatieret trend që do i vishni në party dhe festa (FOTO)

JO VETËM PËR GJUMË/ 12 kanatieret trend që do i vishni në party dhe festa (FOTO)

Këmishat ose kanatieret saten janë të mrekullueshme dhe joshëse falë pamjes së tyre si “këmisha nate”. Perfekte poshtë një xhakete për të krijuar një pamje joshëse dhe seksi për mbrëmje apo takimet me partnerin.Femërore, të bukura, duken të shtrenjta dhe i japin vlerë veshjes.

Ato duken bukur edhe me triko të thurura, xhinse, pantallona apo funde elegante dhe materialet e lëkurës.