NDJEKËSI E TALLI PËRPARA FANSAVE/ Përgjigja e Getinjos ja mbylli gojën: Tezja jote… – AlpeGossip
NDJEKËSI E TALLI PËRPARA FANSAVE/ Përgjigja e Getinjos ja mbylli gojën: Tezja jote…

NDJEKËSI E TALLI PËRPARA FANSAVE/ Përgjigja e Getinjos ja mbylli gojën: Tezja jote…

Reperi i një sërë hitesh, Getinjo, është padyshim një ndër reperat më të pëlqyer dhe komentuar në media. Getinjo është mjaft i ndjekur dhe aktiv në rrjetet sociale, mirëpo ndryshe nga vëllai i tij Mozzik jetën e tij private e ka mbajtur larg syrit të publikut

Megjithatë, ashtu si dhe personazhet e njohur edhe reperi përballet me komente negative nga fansat.Së fundmi, Geti ka publikuar një foto ku shihet teksa pozon përpara kamerës me një palë syze dhe nuk kanë munguar komentet ngacmuese të fansave.

Njëri prej tyre e ka tallur Getinjon duke i thënë se syzet që ai ka vendosur ngjajnë si të tezes së tij, por reagimi i Getinjos ka qenë i menjëhershëm.

“Paska shije tezja jote”, ja ka kthyer reperi duke shkaktuar të qeshura tek ndjekësit dhe fansat e tij.