LINDA HALIMI NUK PËRMBAHET/ Fansi i thotë: “Të pëlqeja më shumë të shëndoshë …” – AlpeGossip
LINDA HALIMI NUK PËRMBAHET/ Fansi i thotë: “Të pëlqeja më shumë të shëndoshë …”

LINDA HALIMI NUK PËRMBAHET/ Fansi i thotë: “Të pëlqeja më shumë të shëndoshë …”

Lindita është një këngëtare mjaft e njohur, e cila pikën më të fortë ka padyshim zërin. Përfaqësuesja e Shqipërisë në eurovision është përfolur gjatë për luftën me kilet e tepërta, duke u kthyer kështu në një inspirim për të gjithë. Megjithatë një fans e ka irrituar këngëtaren. Në një prej fotove ai i shkruan:

“Të pëlqeja më shume të shëndoshë dhe me pak vetëvlerësim”

Ndërkohë Lindita nuk është kursyer dhe i është kthyer

“Ti dukesh me të vërtetë budalla dhe injorant dhe une jam alergjike nga idiotët”

Ndër të tjera në “insta story” Lindita shkruan:

“Burra si ky janë dhunues , shpirt lige! Imagjinoni nëqoftëse ai ka një grua dhe tortura që ajo do durojë përditë për t’iu nënshtruar atij”