AUTOBIOGRAFIA E BLEONËS/ Zbulohen pjesë tronditëse nga libri i saj – AlpeGossip
AUTOBIOGRAFIA E BLEONËS/ Zbulohen pjesë tronditëse nga libri i saj

AUTOBIOGRAFIA E BLEONËS/ Zbulohen pjesë tronditëse nga libri i saj

Prej kohësh Bleona ka bërë të ditur se po shkruan një libër autobiografik i cili pritet ta trondisë politikën pasi në të këngëtarja do përmendë me emra konktret politikanët apo njerëz të famshëm që e kanë ngacmuar, i kanë propozuar etj.

Libri është e sigurt që do shkaktojë shumë reagime, por para publikimit të tij, Ermal Mamaqi ka vendosur të zbulojë dy pjesë të shkëputura nga ky libër sot në “Xing me Ermalin”.

“Ora shënonte 1:15 pa mesnate, sapo isha kthyer nga koncerti dhe doja të flija. Trokiti dera, trokitjet ishin të forta, sikur personi kërkonte të shqyente derën. U çova, ashtu e trullosur e hapa derën. Po ti ç’ne këtu në këtë orë? Doja të të shikoja tha ai. Nuk shikohen njerëzit në 1 të natës mo burrë plus që pse duhet të më shohësh ti mua. Pa e ftuar, ai tentoi të futej në shtëpi. Më fal po unë nuk të ftova i thashë. Në sytë e tij pashë një inat të pajustifikueshëm. Tentoi përsëri. E ndalova por…”, këtu Ermali e ndërpreu leximin duke u shprehur se vazhdimin do e zbulojmë në librin e Bleonës.

Ndërsa në historinë e dytë flitej për një kryeministër që e kishte ftuar Bleonën në zyrë, kishte hapur shampanjë dhe këtu leximi u ndërpre përsëri. Duke qeshur Bleona tha se ky është versioni i Ermalit për librin e saj, por pranoi se një pjesë janë të vërteta.