E SHTRIRË DHE ME LIBËR NË DORË/ Luanës nuk i ndahen paparacët edhe në pushime – AlpeGossip
E SHTRIRË DHE ME LIBËR NË DORË/ Luanës nuk i ndahen paparacët edhe në pushime

E SHTRIRË DHE ME LIBËR NË DORË/ Luanës nuk i ndahen paparacët edhe në pushime

Edhe në pushime Luanës nuk i ndahen paparacët. Moderatorja ka publikuar një foto ku duket duke lexuar dhe këtë moment nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit e saj.

Ndonëse këtë moment mund ta ketë kapur ndonjë mikeshë me të cilën Luana po kalon pushimet, momentet e leximit duhet të jenë më relaksueset për moderatoren.

Ajo ka ndarë disa foto me bikini nga pushimet verore të këtij dimri dhe komentet nuk kanë munguar për shkak të formave seksi dhe tejet tërheqëse.