TË GJITHË JANË ÇMENDUR PAS TIJ/ Ermal Mamaqi na njeh me personin që nuk ia ka "haberin" fare për "2 Gisht Mjalt" (FOTO) - AlpeGossip
TË GJITHË JANË ÇMENDUR PAS TIJ/ Ermal Mamaqi na njeh me personin që nuk ia ka “haberin” fare për “2 Gisht Mjalt” (FOTO)

TË GJITHË JANË ÇMENDUR PAS TIJ/ Ermal Mamaqi na njeh me personin që nuk ia ka “haberin” fare për “2 Gisht Mjalt” (FOTO)

Filmi “2 Gisht Mjalt” po korr një sukses të paparë dhe edhe pas disa ditësh nga transmetimi për herë të parë në kinemat sallat vijojnë të jenë të mbushura plot dhe me rradhë të gjata pritjeje.

Kudo në rrjete sociale, mund të shihen skena të ndryshme të filmit të cilët njerëzit i ndajnë me miqtë e tyre dhe që i kanë përzgjedhur si të preferuarat e tyre.

Kështu prej ditësh ai është në mendje të njerëzve, jo vetëm për veçantinë e tij por edhe për marketingun e fortë për të kthyer në një projekt të suksesshëm.

Krahas tyre, një foto e publikuar nga vetë Ermali i ka habitur të gjithë. Teksa ai realizonte marketingun e rradhës të filmit, komenti i dj të njohur Vin Veli i lë të gjithë gojë hapur.

“Kur del filmi vëlla?”, shkruan ai krahas fotos të cilin Ermali e ripostoi në profilin e tij përmes  një fotoje të veçantë.

Menjëherë reagimet e fansave ishin të shumtë. Disa mendonin se dj kërkonte të dinte se kur do transmetohej në platformat online e disa të tjerë ironizonin komentin me fakte të tjera të përditshme.

Megjithatë “thelbi” i komenti mendohet të jetë me humor e ndoshta Ermali e ka publikuar për “sy të keq”.

View this post on Instagram

Ok. Log Out.🤣🤣🤣

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on