Kur Enca nuk ndalet së ekspozuari linjat bombastike/ Këtë herë ajo shfaq më shumë (FOTO) – AlpeGossip
Kur Enca nuk ndalet së ekspozuari linjat bombastike/ Këtë herë ajo shfaq më shumë (FOTO)

Kur Enca nuk ndalet së ekspozuari linjat bombastike/ Këtë herë ajo shfaq më shumë (FOTO)

Ka pak ditë që ka lansuar videoklipin e saj më të ri ‘DUA’, klip ky që po kritikohet për skena të nxehta dhe mjaft erotike, shkruan Magazina.al.
Është kjo artistja Enca Haxhia, e cila që nga fillimi i karrierës muzikore ka qenë në qendër të vëmendjes për veprime të tilla. Madje, pas lansimit të këngës nuk po ndalet së publikuari imazhe të shumta dhe mjaft provokuese.

Në llogarinë e saj Instagram ka mbi një milionë ndjekës, e në këtë imazhin e fundit ndez imagjinatën me të pasmet e mëdha që ka.

‘Dua’, tashmë ka marrë mbi 3 milionë klikime në kanalin zyrtar Youtube.