DIKUR AKTRONIN SË BASHKU/ Ja video nga skeçet e Sabri dhe Ermal Fejzullahut – AlpeGossip
DIKUR AKTRONIN SË BASHKU/ Ja video nga skeçet e Sabri dhe Ermal Fejzullahut

DIKUR AKTRONIN SË BASHKU/ Ja video nga skeçet e Sabri dhe Ermal Fejzullahut

Këngëtarët e njohur Sabri dhe Ermal Fejzullahu janë të njohur prej vitesh për karrierën e gjatë në muzikë dhe hitet që prodhojnë.

Si shumë artistë të tjerë të skenës shqiptare edhe dy këngëtarët e njohur, babë e bir kanë provuar veten edhe në fusha të tjera jashtë muzikës.

Dikur në vitet ’90, Sabriu dhe Ermali kanë aktruar së bashku në një skeç. Një video e publikuar në ‘Instagram’ nga ‘Prive’ na ka kthyer pas në kohë dhe nuk duhet humbur.