“KA NDËRRUAR JETË NË DUART E MIA”/ Beatrix rrëfen mes lotëve vdekjen e babait të saj – AlpeGossip
“KA NDËRRUAR JETË NË DUART E MIA”/ Beatrix rrëfen mes lotëve vdekjen e babait të saj

“KA NDËRRUAR JETË NË DUART E MIA”/ Beatrix rrëfen mes lotëve vdekjen e babait të saj

Beatrix ka ndarë me banorët e tjerë teksa ndodheshin në oborr, një moment të vështirë nga jeta e saj, ndarjen nga jeta të të atit.

 

 

Mes lotësh këngëtarja ka treguar natën kur i ati ndërroi jetë dhe përjetimin e saj.

“Unë ja kisha kapur dorën babit edhe nuk ja lëshoja, në një orë të vonë të natës ai ka ndërruar jetë në duart e mia. Nuk e shpjegoj dot çfarë ndodhi, si ndodhi, kam qenë e hutuar. Shumë shpesh e mendoj sikur të ishte gjallë çfarë bisedash do të bëja me të”, tha Beatrix e prekur.