SI JANË “50 HIJET E RENATOS”? Shefi i kuzhinës i kthen përgjigje “epike” Bes Kallakut: Janë kaq… (VIDEO) – AlpeGossip
SI JANË “50 HIJET E RENATOS”?  Shefi i kuzhinës i kthen përgjigje “epike” Bes Kallakut: Janë kaq… (VIDEO)

SI JANË “50 HIJET E RENATOS”? Shefi i kuzhinës i kthen përgjigje “epike” Bes Kallakut: Janë kaq… (VIDEO)

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli ishte i ftuar këtë të diel për Çaj në BE Caffee, tek e “E Diela Shqiptare”.

Renato ka nxjerrë dy libra, “Sekretet e shijes” dhe “50 shijet e pastave”. I pyetur nga Bes Kallaku sesi janë “50 hijet e Renatos” ai tha se janë shumë mirë.

Bes Kallaku: Si janë “50 hijet e Renatos”?

Renato Mekolli: Janë kaq mirë sa s’ka ku të shkojë më….

Në emisionin e tij, Renato nuk tregohet dhe aq i dashur me konkurrentët, por premton se në fund do të zbutet.

“Do zbutem edhe unë nga i fundit”, tha Renato.

Lidhur me restorantin e tij, Renato tha se ai është dashuria e tij e parë dhe e vetme.