FJOLLA MORINA NA PREZANTON ME "JETËN" E SAJ/ Zbuloni personin të cilit i dedikon këto fjalë (FOTO) - AlpeGossip
FJOLLA MORINA NA PREZANTON ME “JETËN” E SAJ/ Zbuloni personin të cilit i dedikon këto fjalë (FOTO)

FJOLLA MORINA NA PREZANTON ME “JETËN” E SAJ/ Zbuloni personin të cilit i dedikon këto fjalë (FOTO)

Fjolla Morina është njëra ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar sidomos për format e bukura trupore

Ashtu si dhe një pjesë e mirë e personazheve vipa shqiptarë, ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan momente të ndryshme nga jeta e saj.

Këngëtarja e njohur së fundmi ka prezantuar një person shumë të dashur të familjes, nënën e saj.

Ajo në InstaStory ka publikuar fotografinë e nënës me mbishkrim  “Jeta ime, Nana”.