MAJK I GËZOHET SUKSESIT TË ARRITUR/ Shpreh dashuri dhe mirënjohje ndaj fansave (FOTO) – AlpeGossip
MAJK I GËZOHET SUKSESIT TË ARRITUR/ Shpreh dashuri dhe mirënjohje ndaj fansave (FOTO)

MAJK I GËZOHET SUKSESIT TË ARRITUR/ Shpreh dashuri dhe mirënjohje ndaj fansave (FOTO)

Ditën e djeshme  Majk dhe Yll Limani kanë publikuar projektin e tyre më të ri të përbashkët muzikor që mban emrin “Krejt ti fala”

Sot, pas suksesit të këtij projekti reperi Majk i ka falenderuar fansat e tij nëpërmjet një Instastory ku i ka shkruar disa fjalë.

”Faleminderit Zotit, faleminderit krejtve për përkrahje. Zoti ju bekoftë”, ka shkruar ai.