TRENDET E 2021/ Ja 12-veshjet më “in” që do sjellë pranvera, duhet t’i keni në garderobën tuaj – AlpeGossip
TRENDET E 2021/ Ja 12-veshjet më “in” që do sjellë pranvera, duhet t’i keni në garderobën tuaj

TRENDET E 2021/ Ja 12-veshjet më “in” që do sjellë pranvera, duhet t’i keni në garderobën tuaj

Jemi ende në dimër, por kur të vijë pranvera, nëse e keni lexuar këtë artikull do jeni tashmë një hap përpara të gjithëve sepse trendet e mëposhtme pritet të bëjnë namin në periudhën pranverë-verë 2021.

E bardha dhe e zeza me stilin monokromatik

Lidhëse kudo: në fustane, në bluza e funde

Fustanet e gjera, të lirshme, të rehatshme që prekin tokën (Më në fund do marrim frymë nga fustanet e ngushta)

Pantallonat e gjera (Ok, deri tani shumë mirë, nuk do plasim vape me xhinse apo streçe)

Pelerinat

Fustane të prera në zonën poshtë kraharorit dhe përpara belit

Rikthehen korsetat (Oh mos, sapo menduam se do marrim frymë lirshëm!)

Bluzat e gjera (Ky po që është lajm i mirë)

Rrjetat

Vizat

Burimi: Vogue