E bëri vetë make up-in / Elvana Gjata ia kaloi edhe grimerëve profesionist (FOTO) – AlpeGossip
E bëri vetë make up-in / Elvana Gjata ia kaloi edhe grimerëve profesionist (FOTO)

E bëri vetë make up-in / Elvana Gjata ia kaloi edhe grimerëve profesionist (FOTO)

Elvana Gjata duket se ka qënë një ndër të ftuarat e dasmës madhështore të organizuar buzë liqenit Como të Italisë, mes Sarës dhe Ledionit.

Dhe Elvana nuk ka kërkuar ndihmën e askujt për t’u bërë gati, pasi ka realizuar vetë make up-in e kësaj dite të rëndësishme. Ishte grimierja e saj Sellma, e cila me krenari tregon se Elvana është studentja e saj më e mirë.

Elvana kishte realizuar një grim shumë të thjeshtë dhe të pastër, tejet minimalist mirëpo rezultati dukej i mrekullushëm. Këngëtarja e hitit “Mike” kishte zgjedhur një fustan të zi, elegant, që ekspozonte vetëm një krah.