NDEROHET ME YLL NË “WALK OF FAME”/ Michael Douglas puth në buzë babain – AlpeGossip
NDEROHET ME YLL NË “WALK OF FAME”/ Michael Douglas puth në buzë babain

NDEROHET ME YLL NË “WALK OF FAME”/ Michael Douglas puth në buzë babain

Aktori i famshëm Michael Douglas u nderua me një yll në Hollywood Walk Of Fame.

Dhe për të festuar Douglas i dha një puthje në buzë babait të tij 101 vjeç, Kirk.

Bashkëshortja e tij Catherine Zeta-Jones, ikona e filmave Jane Fonda dhe djalin i aktorit Cameron po e shikon me krenari.

Michael dhe Catherine kanë dy fëmijë së bashku, djalin Dylan, 18 vjeç dhe vajzën Carys, 15 vjeç.

Gjithashtu aktori ka edhe një djalë Cameron, 39 vjeç, me gruan e parë Diandra Luker.