“NUK KA LEZET PA MUA”/ Marina nuk ja përton Luanës me përgjigjen: Ke gojë me fol…(FOTO) – AlpeGossip
“NUK KA LEZET PA MUA”/ Marina nuk ja përton Luanës me përgjigjen: Ke gojë me fol…(FOTO)

“NUK KA LEZET PA MUA”/ Marina nuk ja përton Luanës me përgjigjen: Ke gojë me fol…(FOTO)

Por, dje këngëtarja shqiptare, Luana ndërroi destinacionin e pushimeve e cila u nis drejt ishujve Maldive.

Ndërkoh Marina është në Austri dhe Luana në Maldive, duket se ato po i mungojnë njëra-tjetrës dhe kjo vërehet në bazë të komenteve.

“Kthehuni tani se s’ka lezet pa mu”, i shkruan Luana dhe Marina nuk ja përton me pkrgjigjen. “Shihhh paske dhe gojë me fol. Ne po na dhemb zemra kur t’i shohim fotot tua”.