Klaudia Pepa SJELL PROJEKTIN e saj më të ri, por fansave ju BLLOKON të... (VIDEO) - AlpeGossip
Klaudia Pepa SJELL PROJEKTIN e saj më të ri, por fansave ju BLLOKON të… (VIDEO)

Klaudia Pepa SJELL PROJEKTIN e saj më të ri, por fansave ju BLLOKON të… (VIDEO)

Profili i saj në Instagram përpos fotove super të realizuara që ka, pasqyron edhe video që Klaudia Pepa vendos të ndajë me fansat për performancat e saj artistike.

Ndonëse pak ditë më parë për videot e saj provokuese, portalet u mbushën me lajme për komentet negative që i linin fansat, tashmë Klaudia ka bërë lëvizjen e zgjuar dhe i ka marrë masa.

Së fundmi ajo ka postuar një video nga një balet kontemporanë ndërsa i ka bllokuar të gjitha komentet për fansat në postimin e saj.

Masa paraprake! Mesa duket Klaudia Pepa është lodhur nga qortimet e shumta të fansave.