Kokëkuqe dhe me buzë të holla! Del FOTO të cilën Luana Vjollca me siguri nuk do të donte ta shikonte – AlpeGossip
Kokëkuqe dhe me buzë të holla! Del FOTO të cilën Luana Vjollca me siguri nuk do të donte ta shikonte

Kokëkuqe dhe me buzë të holla! Del FOTO të cilën Luana Vjollca me siguri nuk do të donte ta shikonte

Moderatorja Luana Vjollca është një ndër femrat më atraktive të ekranit.

Ajo njihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjete sociale dhe sidomos në Instagram.

Të shumtë janë rastet kur Luana është kthyer në objekt bisede nëse ka kryer ose jo operacione plastike.

Po të bësh një krahasim të fotove të vjetra me Luanën e sotme shumë pikëpytje ngrihen rreth formës së buzëve, gjoksit, belit dhe të pasmeve duke bërë kështu që fansat shpesh ta kritikojnë se ka kryer një seri ndërhyrjesh kirurgjikale estetike.

Në faqen “Vipat e Bllokut” është postuar një fotografi e Luanës para dhe pas ndryshimeve të mëdha.

Ndryshon apo jo nga Luana dikur në seks simbolin që njohim ne sot? Gjykimi ju ngelet juve…