PËR T’U MARRË SHEMBULL/ Ledina Çelo tregon sekretin e linjave të saj trupore (FOTO) – AlpeGossip
PËR T’U MARRË SHEMBULL/ Ledina Çelo tregon sekretin e linjave të saj trupore (FOTO)

PËR T’U MARRË SHEMBULL/ Ledina Çelo tregon sekretin e linjave të saj trupore (FOTO)

Ledina Çelo gjithmonë është lakmuar për linjat e saj trupore dhe bukurinë që nuk është zbehur ndër vite. Pavarësisht se është nënë e dy fëmijëve, Ledina ka përmasa trupore të denja për një modele.

Megjithatë për t’i ruajtur linjat e saj, ajo gjithmonë tregon kujdes të veeçantë. Madje mëngjesi i saj nis ndryshe nga pjesa më e madhe e njerëzve. Këngëtarja ka publikuar në “InstaStory” një fotografi, në të cilën shihet se është gati për të nisur vrapin. Ajo ka treguar edhe më parë se sekreti pas linjave të saj trupore është ushqimi i shëndetshëm dhe atletika.

Përveçse mban trupin në formë, vrapi i mëngjesit u jep energji edhe për pjesë tjetër të mbetur të ditës. Ndaj nëse doni të dukeni gjithmonë në formë, filloni të ushtroheni dhe merrni pak shembull nga Ledina.