”TA SHOH PAK TATUAZHIN NË CICË?” Ja çfarë bën Genta Gjalpi pas kërkesës së Kastro Zizos (FOTO) – AlpeGossip
”TA SHOH PAK TATUAZHIN NË CICË?” Ja çfarë bën Genta Gjalpi pas kërkesës së Kastro Zizos (FOTO)

”TA SHOH PAK TATUAZHIN NË CICË?” Ja çfarë bën Genta Gjalpi pas kërkesës së Kastro Zizos (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother”, shumë e komentuar në media, Genta Gjalpi ishte e ftuar së fundmi në emisionin e Kastro Zizos “Late Night show”. Që në fillim të intervistës, Kastro e vuri në siklet Gentën duke i kërkuar të shohë tatuazhin që ajo ka në gjoks.

Kastro: Ke pasur tatuazh te cica?

Genta: E kam hequr

Kastro: Ke pasur emrin e ishit?

Genta: Kam pasur dy zemra

Kastro: Pra ka qenë ishi dhe zemra jote

Genta: Jo, kur kam bërë tatuazhin isha e vogël edhe…

Kastro: Ku e ke ta shoh unë, hape pak

Genta: Nuk duket

Kastro: Po mirë afrohem unë

Në këtë moment Genta thirri menaxherin e saj, Xhanin dhe Kastro i mori leje: “Xhani a t’ja shoh pak tatuazhin në cicë?”, por Genta nuk pranoi.