Elgit Dodën e pushton krenaria! E krahason veten me këtë personazh të njohur të historisë…(FOTO) – AlpeGossip
Elgit Dodën e pushton krenaria! E krahason veten me këtë personazh të njohur të historisë…(FOTO)

Elgit Dodën e pushton krenaria! E krahason veten me këtë personazh të njohur të historisë…(FOTO)

Shpesh pothuajse të gjithë bëhemi krenarë përsa i përket qytetit tonë të origjinës ku kemi lindur dhe jemi rritur.

Një rast i këtillë ka ndodhur edhe për këngëtarin Elgit Doda i cili ashtu siç e dimë është nga Burreli.

Në Instastory, këngëtari ka postuar një foto nga vendlindja teksa shkruan: “Nuk është rastësi që Mbreti Zog ishte nga Burreli, pastaj erdha unë”.

Bravo Elgit! Origjina nuk harrohet kurrë…