U THA QË ËSHTË FËMIJA E FLORI MUMAJESIT/ Pornostarja shqiptare bëhet nënë dhe i vendos emrin e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
U THA QË ËSHTË FËMIJA E FLORI MUMAJESIT/ Pornostarja shqiptare bëhet nënë dhe i vendos emrin e veçantë (FOTO)

U THA QË ËSHTË FËMIJA E FLORI MUMAJESIT/ Pornostarja shqiptare bëhet nënë dhe i vendos emrin e veçantë (FOTO)

Shqiptarja me famë botërore që luan në filmat me pullë të kuqe, Alby Rydes është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë pornostarja me një postim në Instagram ku shkruan se erdhi në jetë bekimi i saj.
Alby ka zbuluar se ka lindur vajzë dhe i ka vendosur asaj emrin e veçantë Azariah.

Në një postim tjetër pornostarja tregon edhe portretin e vogëlushes dhe gjatë shtatzënisë ka postuar shpesh foto me barkun e rrumbullakosur disa prej të cilave jua sjellim më poshtë.