Ermal Mamaqi uron Elvanën me foton që me siguri do i pëlqejë këngëtares – AlpeGossip
Ermal Mamaqi uron Elvanën me foton që me siguri do i pëlqejë këngëtares

Ermal Mamaqi uron Elvanën me foton që me siguri do i pëlqejë këngëtares

Je një nga njerëzit më special të jetës sime. Ke qenë gjithmonë…Uroj një jetë të gjatë dhe të bekuar…100 Motra“, i shkruan ai motrës që nuk e ka pasur, por mesa duket e ka gjetur te këngëtarja e bukur dhe e talentuar.

Sot, Elvana do të mbajë një koncert në Tiranë me të ftuar të zgjedhur, ku sigurisht nuk do të mungojë as “vëllai” i saj.

Ata e kanë shprehur vazhdimisht miqësinë e ngushtë që i bashkon dhe që nuk e kanë humbur me gjithë kalimin e kohës dhe rritjes së distancave.