KORONAVIRUSI/ Oriola Marashi tregoi se nëse i dëgjoni këshillat do të dukeni si ajo – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Oriola Marashi tregoi se nëse i dëgjoni këshillat do të dukeni si ajo

KORONAVIRUSI/ Oriola Marashi tregoi se nëse i dëgjoni këshillat do të dukeni si ajo

Një nga këshillat  kryesore për situatëne  shkaktuar nga virusi COVID-19 ishte qëndrimi në shtëpi, duke qenë kështu sa më i sigurtë dhe pa rrezik për të tjerët.

Oriola Marashi po e zbaton këtë masë mbrojtëse madje po e përcjell atë dhe të të gjithë ndjekësit e saj vetëm me një postim. “Qëndro në shtëpi, qëndro i sigurtë” thot modelja teksa ka publikuar një foto e rehatuar në shtëpinë e saj.

Mesa duket një pjesë e mirë e VIP-ave janë dëgjues të mirë të këshillave dhe masave që duhen marrë për mos përhapjen e koronavirusit. Oriola gjeti një mënyrë tejet joshëse për të na këshilluar. /ALPEgossip.al

View this post on Instagram

Stay home , stay safe 🙄

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on