PAS PROBLEMEVE TË BASHKËSHORTIT ME DREJTËSINË/ Anxhela Martini ka një mesazh për të gjithë (FOTOT) – AlpeGossip
PAS PROBLEMEVE TË BASHKËSHORTIT ME DREJTËSINË/ Anxhela Martini ka një mesazh për të gjithë (FOTOT)

PAS PROBLEMEVE TË BASHKËSHORTIT ME DREJTËSINË/ Anxhela Martini ka një mesazh për të gjithë (FOTOT)

Në media prej një viti është raportuar se bashkëshorti i supermodeles, Anxhela Martini, Dragos kishte probleme me drejtësinë. Megjithatë dje mediat rumune bënë të ditur se Savulescu i është dorëzuar autoriteteve italiane të cilat kanë nisur kontaktet me Bukureshtin për ekstradim.

Pas këtyre lajmeve, Anxhela ka publikuar video ku shfaqet me bashkëshortin në Milano dhe jep një mesazh: “E vërteta, drejtësia dhe dashuria e vërtetë fitojnë gjithmonë”.

Ditën e Shën Valentinit, Anxhela dhe Dragos u shfaqën së bashku. Anxhela postoi në Instagram një foto me duart e bashkuara ku vihej re edhe tatuazhi i tyre i përbashkët në formë zemre.