KORONAVIRUSI/ Infektohet me Covid-19 aktorja e dashur për publikun shqiptar – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Infektohet me Covid-19 aktorja e dashur për publikun shqiptar

KORONAVIRUSI/ Infektohet me Covid-19 aktorja e dashur për publikun shqiptar

Aktorja e njohur turke, Yildiz Çağrı Atiksoy, e njohur për publikun shqiptar nga seriali “Kampioni”, ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Poztiv në testin për Covid-19 ka rezultuar edhe i dashuri i saj, aktori i njohur, Berk Otay.

Aktorja ka treguar se ajo dhe Berku janë në gjendje të mirë dhe po qëndrojnë të izoluar në shtëpi.

Yildiz ka kërkuar nga të gjithë që të kenë kujdes.