GJESTI UNIK/ Ledri Vula i rikthen buzëqeshjen të riut, i bën surprizën e veçantë – AlpeGossip
GJESTI UNIK/ Ledri Vula i rikthen buzëqeshjen të riut, i bën surprizën e veçantë

GJESTI UNIK/ Ledri Vula i rikthen buzëqeshjen të riut, i bën surprizën e veçantë

Ledri Vula nuk mungon në asnjë ndeshje basketbolli, që prej ditës që u vendos në postin e nënkryetarit të klubit “Z-mobile Prishtina”. Madje, ditën e djeshme teksa ndiqte ndeshjes mes “KB Z Mobile” dhe “Bakken Bears”, ai ka ftuar edhe një nga fansat e tij bensik.

Prej kohësh, dëshira më e madhe e Andit, ishte të takonte idhullin e tij, Ledri Vulën! Dhe reperi ia ktheu ëndrrën realitet të riut, i cili është i detyruar të kalojë jetën në një karrige me rrota.

Në videon e bërë publike  Andi mbërrin në fushën e basketbollit pak para se të nisë ndeshja dhe reperi i hitit “Mike” nis dhe e përqafon!

Edhe përse skuadra për të cilën ai mbështeste humbi, besojmë se Ledri nuk u mërzit aspak, pasi të paktën lumturoi të riun.