Shokon gruaja: E dua burrin, por nuk e lë dot shefin sepse ai e ka të… – AlpeGossip
Shokon gruaja: E dua burrin, por nuk e lë dot shefin sepse ai e ka të…

Shokon gruaja: E dua burrin, por nuk e lë dot shefin sepse ai e ka të…

31 vjeç, e martuar dhe njëkohësisht e dashuruar me shefin. Kështu i shkruan një grua psikologes së “The Sun” teksa tregon për tradhëtinë e saj ndaj bashkëshortit. Edhe pse thotë se e do ende, ajo nuk mundet të ndaloj veten kur është afër shefit.
Në letrën e saj shkruar psikologes së “The Sun” thotë:

“E dashur psikologe, unë kam nisur një lidhje jashtëmartesore dhe e tradhëtoj burrin tim rregullisht sa herë që largohem nga shtëpia për punë. Unë punoj në Londër katër herë në javë, ndërsa ai qëndron në shtëpi me djalin tonë të vogël. Ai është 33 vjeç dhe unë jam 31. Jemi bashkë prej pesë vitesh. Pasi linda djalin, unë u ktheva sërish në punë dhe kjo falë tolerancës që më bëri shefi im. Ai është një burrë i bukur 40 vjeçar. Katër herë në javë unë duhet të shkoj në Londër për punë dhe një nga këto herët, në hotelin ku unë qëndroj, erdhi dhe më trokiti shefi. Kështu nisi e gjitha dhe ne përfunduam duke bërë seks e tani prej shumë muajsh vazhdojmë po njësoj. Ndihem keq sepse e dua bashkëshortin dhe kur jam me të seksi është i mrekullueshëm, por nuk e ndaloj veten kur jam me shefin. Nuk di çfarë të bëj dhe si të dal nga kjo situatë.”

 

Psikologia ia kthen:

 

“E the edhe vetë se dëshiron të qëndrosh me bashkëshortin tënd se ndihesh mirë kur je pranë tij. Shkëpute menjëherë lidhjen me shefin e nëse është nevoja largohu edhe nga puna. Përndryshe rrezikon të shkatërrosh martesën tënde.”

Burimi :The Sun