Me rroba bebi në emision, ja çfarë thotë Xhensila për shtatzëninë - AlpeGossip
Me rroba bebi në emision, ja çfarë thotë Xhensila për shtatzëninë

Me rroba bebi në emision, ja çfarë thotë Xhensila për shtatzëninë

Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre, event që bëri shumë bujë.
Prej kohësh në media aludon fakti se këngëtarja e pëlqyer është shtatzënë.

Çifti ka qenë i ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” dhe mban në duar veshje fëmijësh.

Ajo ka deklaruar se nuk është shtatzënë ende, ose referon që ta mbajë lajm larg vëmendjes mediatike.