“DO KALOJA NJË NATË ME BLEONËN”/ Këngëtari i martuar bën deklaratën e bujshme (VIDEO) – AlpeGossip
“DO KALOJA NJË NATË ME BLEONËN”/ Këngëtari i martuar bën deklaratën e bujshme (VIDEO)

“DO KALOJA NJË NATË ME BLEONËN”/ Këngëtari i martuar bën deklaratën e bujshme (VIDEO)

Gena është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. I ftuar në “Mirage”, këngëtari është përballur me një intervistë mjaft të sikletshme, ku duhet të zgjidhte mes shumë zërash muzikorë.

Në momentin që përballë ka patur dy këngëtaret Zajmina Vasjari dhe Bleona Qereti, Gena duhej të zgjidhte se me kë do të kalonte një natë. “Do më pëlqente ta kaloja një natë me Bleonën pasi është shumë seksi,”- tha ylli i hitit “Sa lot kam derdhur”.