Mos vallë kjo video sapo zbuloi emrin e princit të sapolindur? – AlpeGossip
Mos vallë kjo video sapo zbuloi emrin e princit të sapolindur?

Mos vallë kjo video sapo zbuloi emrin e princit të sapolindur?

Prej ditës së hënë, familjes mbretërore iu shtua një pjesëtar i ri, por ende nuk kemi një emër zyrtar.

Biseda e Princit William me Komisionerin e Lartë të Australisë në Britani mund të jetë një e dhënë e rëndësishme lidhur me emrin e djalit të sapolindur.

Vëllai më i vogël i Princit George dhe Princeshës Charlotte ende nuk ka një emër, pavarësisht se kanë kaluar tre ditë pasi Dukesha e Kembrixhit solli në jetë foshnjën 3.8 kg.

Komisioneri Alexander Downer, i sugjeroi princit William se, duhet ta quaj djalin Aleksandër (Alexander) gjatë një shërbimi në Ditën Anzac, në Londër.

Ndërsa ka bërë të gjithë botën kuriozë për të mësuar emrin e të birit, Princi bëri shaka lidhur me emrat potencial, ndërsa fansat e tij vazhdojnë me hedhjen e basteve.

Dy nga mundësitë më të përfolura sipas basteve është Alexander dhe Arthur. Më pak të favorizuarit janë James, Louis dhe Philip, sipas kompanisë së basteve “Ladbrokes”