ÇFARË KA NDODHUR ME YLLI LIMANIN? Këngëtari reagon: “Nuk martohem pa…“ – AlpeGossip
ÇFARË KA NDODHUR ME YLLI LIMANIN? Këngëtari reagon: “Nuk martohem pa…“

ÇFARË KA NDODHUR ME YLLI LIMANIN? Këngëtari reagon: “Nuk martohem pa…“

Ylli Limani prej vitesh tashmë është një nga këngëtarët më të dashur për publikun, sidomos nga vajzat të cilat e adhurojnë për zërin e tij dhe për pamjen.

Së fundmi në një intervistë për Klan Kosovën, Ylli tregoi se ka pasur ca telashe me dashurinë këtë vit, prandaj edhe bën këngë prekëse që kanë pasur shumë sukses.

Ylli ka folur edhe për planet për martesë duke zbuluar se i ka vënë vetes qëllim të mos martohet pa u bërë 30 vjeç.

“Nuk martohem pa u bërë 30 vjecar”, ka thënë Ylli.