U RIKTHYE NË FESTIVALIN E KËNGËS PAS 25 VITESH/ Reagon për herë të parë Elsa Lila – AlpeGossip
U RIKTHYE NË FESTIVALIN E KËNGËS PAS 25 VITESH/ Reagon për herë të parë Elsa Lila

U RIKTHYE NË FESTIVALIN E KËNGËS PAS 25 VITESH/ Reagon për herë të parë Elsa Lila

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja e njohur, Elsa Lila u rikthye, pas 25 vitesh në Festivalin e RTSH-së. Ajo mori pjesë me këngën e titulluar “Evita”, dedikuar vajzës së saj.

Elsa emocionoi të gjithë publikun në Pallatin e Kongreseve, të cilën e duartrokitën pafund.

Pak minuta më parë, këngëtarja ka ndarë në Instagram disa foto nga performance dhe i falenderon spektatorët për emocionet.

“Falemnderit te gjitheve per emocionin dhe dashurine qe po me jepni!Kjo eshte dhurata me bukur ❤️! Shihemi sonte ne Naten e trete”, ka shkruar Lila krahas imazheve