U SHFAQ NË PUSHIME ME NJË BRUNE/ Ja cila është vajza misterioze që shoqëronte Butrintin (FOTO) – AlpeGossip
U SHFAQ NË PUSHIME ME NJË BRUNE/ Ja cila është vajza misterioze që shoqëronte Butrintin (FOTO)

U SHFAQ NË PUSHIME ME NJË BRUNE/ Ja cila është vajza misterioze që shoqëronte Butrintin (FOTO)

Ditën e sotme, këngëtari Butrint Imeri hodhi poshtë lajmet se ndodhet në Greqi me prezantuesen Kiara Tito dhe nëpërmjet një videoje zbuloi se pushimet po i kalon me një vajza brune e cila menjëherë tërhoqi vëmendjen e mediave.

Duke u nisur nga postimet e Butrintit duket se këngëtari po kalon disa pushime romantike me vajzën në fjalë për të cilën u aludua se është e dashura e tij e re. Madje së fundmi faqet e fansave të Butrintit në Instagram kanë zbuluar edhe identitetin e saj.

Sipas tyre, ajo është modelja që shfaqet në klipin e fundit të Butrintit “Dream Girl”. Ajo quhet Ery Viero dhe është një modele me origjinë italiane dhe braziliane.