”ARBANA NË PRITJE TË ËMBËL?” Moderatorja poston foton dhe ne nuk mund ti heqim sytë nga barku i saj i rrumbullakosur – AlpeGossip
”ARBANA NË PRITJE TË ËMBËL?” Moderatorja poston foton dhe ne nuk mund ti heqim sytë nga barku i saj i rrumbullakosur

”ARBANA NË PRITJE TË ËMBËL?” Moderatorja poston foton dhe ne nuk mund ti heqim sytë nga barku i saj i rrumbullakosur

Arbana Osmani, moderatorja e dashur shqiptare prej kohesh tashmë është në një marrëdhënie me Eduart Grishajn. Çifit është një nga të preferuarit e publikut shqiptar kështuqë gjthmonë ia dalin të tërheqin vëmendjen e publikut.

Së fundmi, Arbana postoi një foto ku dukej së bashku me të birin dhe mbesën të lumtur në atmosferën e Krishtlindjeve teksa përcillnin një urmin për të gjithë.

Nëse e shohim foton me kujdes foton, një detaj që na tërheq vëmendjen është barku i rrumbullakosur i Arbanës që të jep përshtypjen se moderatorja mund të jetë duke pritur një fëmijë. Këtë gjë e ka vënë re dhe një ndjekëse e cila i ka shkruar: Arbana , ne pritje te embel ??

Mesa duket, moderatores i ka bërë përshtypje ky koment dhe sigurisht për të shmangur keqkuptimet ka vendosur ti kthejë duke i thënë: ne pritje te kulaçit🙄.

Rrini të qetë pra njerëz, Arbana akoma nuk e paska marrë atë hap të rëndësishëm… /AlpeGossip.al