KUSH THYEN REKORDIN/ Gara e egër midis dy personazheve mediatike – AlpeGossip
KUSH THYEN REKORDIN/ Gara e egër midis dy personazheve mediatike

KUSH THYEN REKORDIN/ Gara e egër midis dy personazheve mediatike

Por duket se rrjedha tashmë ka ndryshuar dhe Xhensila dhe Besi kanë thyer rekordin me foton e tyre të ëmbël ku japin lajmin e shtatzënisë.

Në fotografinë që Xhensila publikoi në Instagram, në të cilën shihet duke ia mbajtur Besi barkun, ajo shkruan: “nga dy po bëhen tre”.

Fotografia është pëlqyer shumë duke thyer kështu rekordin e pëlqimeve në fotot shqiptare, që e mbante Ermal Mamaqi me 169 mijë pëlqime.