GJITHMONË ME FLOKË TË SHKURTËR DHE BJONDE/ Këto foto të vjetra të Ilva Tares do ju habisin – AlpeGossip
GJITHMONË ME FLOKË TË SHKURTËR DHE BJONDE/ Këto foto të vjetra të Ilva Tares do ju habisin

GJITHMONË ME FLOKË TË SHKURTËR DHE BJONDE/ Këto foto të vjetra të Ilva Tares do ju habisin

lva Tare ka publikuar pak minuta më parë disa foto të vjetra që i përkasin fillimit të viteve 2000. Edhe në atë kohë, gazetarja e njohur i ka pasur flokët e shkurtër, ‘look’ ky që vazhdon ta ketë edhe sot pas shumë kohësh. Ilva ka qenë brune prej kohësh, por prerja është pothuajse e njëjtë me atë që shohim tek gazetarja prej vitesh. Duket se dëshira për t’u bërë bjonde ka nisur pikërisht në kohën kur janë shkrepur këto foto. Gazetarja e njohur ka pasur një stil shumë të veçantë, ndërsa përsa i përket pamjes, ajo ka ndryshuar shumë pak.

 

Kujtojmë se Ilva është aktualisht pjesë e televizionit ‘A2’ dhe është dedikuar me të njëjtin pasion si në fillimet e saj profesonit si gazetare.