ÇMIMET “GQ MEN”/ Si u veshën yjet në tapetin e kuq, mes tyre edhe këngëtaret shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
ÇMIMET “GQ MEN”/ Si u veshën yjet në tapetin e kuq, mes tyre edhe këngëtaret shqiptare (FOTO)

ÇMIMET “GQ MEN”/ Si u veshën yjet në tapetin e kuq, mes tyre edhe këngëtaret shqiptare (FOTO)

Mbrëmja gala për ndarjen e çmimeve “GQ Men” po mbahet mbrëmjen e sotme në Londër, në ndërtesën e njohur si Tate Modern. “GQ Men Awards” ka si synim të vlerësoj femra dhe meshkuj të cilët kanë frymëzuar me punën e tyre gjatë 12 muajve në fusha si moda, politika, argëtimi, muzika dhe sporti. Rob Delaney do të jetë moderatori i edicionit të 21, të mbrëmjes gala të “GQ Man Awards”.

Të parët që mbërriten në tapetin e kuq ishin çifti i adhurueshëm, John Legend dhe Chrissy Teigen. Ndërsa nuk munguan edhe këngëtaret me origjinë shqiptare si Rita Ora dhe Dua Lipa, të cilat dyshojmë se përshëndetën njëra-tjetrën.

Ndiqni më poshtë galerinë e fotove për të parë sesi u veshën personat e famshëm:

Rita Ora

 

Dua Lipa

John Legend dhe Chrissy Teigen

Rose Mcgowan

Sacha Baron Cohen dhe Isla Fisher

 

Chris Hemsworth

 Kate Beckinsale

Rosie Huntington

Zendaya