NËSE KENI DHE JU GUXIMIN/ Jemi në epokën e buzëkuqëve të çuditshëm dhe kemi këto foto si provë – AlpeGossip
NËSE KENI DHE JU GUXIMIN/ Jemi në epokën e buzëkuqëve të çuditshëm dhe kemi këto foto si provë

NËSE KENI DHE JU GUXIMIN/ Jemi në epokën e buzëkuqëve të çuditshëm dhe kemi këto foto si provë

Buzët në ngjyrë të zezë, blu apo gri janë kaq në modë. Ka ardhur koha që të dilni nga zona e rehatisë kur bëhet fjalë për buzëkuqin.

Jemi në epokën e buzëkuqëve të çuditshëm

DONNI DAVY

Kini parasysh që nuancat e çuditshme që më parë as do t’i merrnit në konsideratë, tani janë trendi i momentit.

Jemi në epokën e buzëkuqëve të çuditshëm

GIGI HADID NË ÇMIMET CFDA.

Grimierët po thonë se buzëkuqë të tillë nuk janë thjesht një zgjedhje e guximshme, por gjithashtu një moment për të përqafuar çdo element të bukurisë, çdo estetikë të caktuar.

Jemi në epokën e buzëkuqëve të çuditshëm

CAT DOJA NË SFILATËN E GIVENCHY NË PARIS.

Për disa të tjerë, është një mënyrë për të refuzuar normat tradicionale. Në disa raste, mund të jetë një formë për të argëtuar fëmijën brenda jush.

VIDEO