E ”FIKSUAR” PAS UDHËTIMEVE/ Arbana Osmani gati për ”arratisjen” e rradhës bashkë me të birin! – AlpeGossip
E ”FIKSUAR” PAS UDHËTIMEVE/ Arbana Osmani gati për ”arratisjen” e rradhës bashkë me të birin!

E ”FIKSUAR” PAS UDHËTIMEVE/ Arbana Osmani gati për ”arratisjen” e rradhës bashkë me të birin!

Arbana Osmani, modertorja e njohur shqiptare është një personazh tepër i dashur për publikun shqiptar. Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale ku gjatë gjithë kohës, poston foto dhe video me të cilat tërheq shumë vëmendje.

Arbana përveç se njihet për pasionin e saj të gatimit, gjithashtu njihet dhe për udhëtimet e shumta që bën. Nëse futemi në profilin e saj të Instagramit, mund të shohim se moderatorja ka shëtitur dhe vazhdon të shëtisë vende tepër të bukura me miqtë ose të dashurin e saj.

View this post on Instagram

Happy sunday❤️

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Vetëm sëfundmi, ajo ishte sëbashku me Eduartin në një udhëtim në Saint Moritz në Zvicër ku me anë të fotove dhe videove që postoi kuptuam se ishte kënaqur tepër shumë.

View this post on Instagram

In a Sky full of stars💫

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Mesa duket edhe pse sapo u kthye nga ai udhëtim, Arbana nuk ndihet e mjaftuar. Moderatorja e dashur ka postuar një foto në profilin e saj të Instagramit ku duket sëbashku me djalin dhe mbesën e saj në aeroportin ”Nënë Tereza” dhe e ka shoqëruar pozën me përshkrimin: Arratisja e fundjavës me dy zemrat e mia. 

Tani, ne mezi po presim te shohim se cili është destinacioni i rradhës! /AlpeGossip.al