NUK E MPOSHT DOT/ Mozzik bashkëpunoi me Taynën, reagon ashpër Loredana – AlpeGossip
NUK E MPOSHT DOT/ Mozzik bashkëpunoi me Taynën, reagon ashpër Loredana

NUK E MPOSHT DOT/ Mozzik bashkëpunoi me Taynën, reagon ashpër Loredana

Tani Mozzik e Loredana nuk po përplasen më vetëm për jetën private siç ndodhi pak ditë më parë kur Mozzik e akuzonte reperen se kishte qenë shkaktare e ndarjes së tyre. Por tani dyshja po përplasen edhe për projektet e tyre duke garuar se cili ka më shumë sukses.

Dje Mozzik publikoi bashkëpunimin me Taynën dhe me anë të postimeve në Instagram tregoi se kënga e tyre është renditur e para në listën e këngëve trend në Gjermani.

Pak orë më vonë ka reaguar edhe Loredana e cila ka treguar se në fakt në vend të parë është kënga e saj me reperen gjermane Juju. Madje Loredana e ka shoqëruar postimin me një emoji që thotë “Hesht”.