5 MILIONË TË PREKUR NGA COVID-19/ Por Robert Berisha thotë se s’ka koronavirus: Çohuni more… (VIDEO) – AlpeGossip
5 MILIONË TË PREKUR NGA COVID-19/ Por Robert Berisha thotë se s’ka koronavirus: Çohuni more… (VIDEO)

5 MILIONË TË PREKUR NGA COVID-19/ Por Robert Berisha thotë se s’ka koronavirus: Çohuni more… (VIDEO)

Robert Berisha është një ndër personazhet më të komentuar i cili gjithmonë tërheq vëmendje me deklaratat e tij.

Ditën e sotme ai ka thënë mendimin e tij për koronavirusin e cila është kryefjala që prej më shumë se dy muajsh.

Ai ka postuar një video të Kanye West duke luajtur muzikë, por përshtatur me atë shqiptare. Nëpërmjet kësaj videoje, Roberti ka habitur disi me deklaratën e tij duke pretenduar se në fakt virusi nuk ekziston dhe nuk ka ekzistuar ndonjëherë.

https://www.instagram.com/robertberishaofficial/?utm_source=ig_embed

“S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë.Çohuni more shkojmë në Ulqin”, shkruan Roberti në postim.

Këngëtarin e njohur padyshim qe e ka marrë malli për koncertet e tij, i cili duhet të presi edhe disa kohë derisa gjendja të kthehet në normalitet.

Qëndrimi në karantinë Robertin e ka bërë që të reflektojë disi, pasi më herët ai iu kërkoi falje të gjithëve që mund të kishte lënduar, përfshirë këtu Nora Istrefin dhe vajzën e tij.