PAS SHUMË MODELESH/ Ka ardhur koha të shihni Dafina Zeqirin me flokë natyrale – AlpeGossip
PAS SHUMË MODELESH/ Ka ardhur koha të shihni Dafina Zeqirin me flokë natyrale

PAS SHUMË MODELESH/ Ka ardhur koha të shihni Dafina Zeqirin me flokë natyrale

Tashmë të gjithë e dimë dëshirën e madhe që ka Dafina Zeqiri për të eksperimentuar me look-un.

Thuajse çdo muaj e shohim me pamje të re, e cila na surprizon gjithmonë.

Këngëtarja  ka provuar çdo ngjyrë, model e gjatësi flokësh, ndërsa pak kohë më parë na habiti kur i preu flokët e saj shkurt fare.

Ajo na ngjau shumë me personazhi i njohur të Tokyo-s  në serialin “La casa de Papel”.

Por, a e keni parë si duket Dafina me flokët natyrale?

Kuriozitetin e ka shuar vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në Instastory ku tregon flokët e pa prerë dhe të pa lyer.

Në formën e tyre natyrale, flokët e Dafinës qenkan të shkurtër, me onde dhe të errët.