“ARTURO” DHE “TERESA” PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Aktori reagon ashpër ndaj… – AlpeGossip
“ARTURO” DHE “TERESA” PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Aktori reagon ashpër ndaj…

“ARTURO” DHE “TERESA” PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Aktori reagon ashpër ndaj…

Sebastian Rulli dhe Angelique Boyer u bënë shumë të njohur vite më parë në telenovelën “Teresa”, ku Angelique luante rolin kryesor të Teresës ndërsa Sebastiani rolin e Arturos. Dyshja janë bashkë që prej 5 vitesh dhe në media është përfolur së fundmi se do të bëhen prindër për herë të parë.

Së fundmi, Sebastiani ka reaguar duke i quajtur lajmet e shtatzënisë gënjeshtra. Ai ka publikuar në Instastory një foto të një reviste spanjolle, e cila ka shkruar se çifti i aktorëve po presin fëmijën e tyre të parë dhe ka reaguar ashpër.

“Gënjeshtër! Mos blini mbeturina”, ka shkruar ai.